IZAR PRODUCENT
POŁĄCZEŃ WYSOKOPRĄDOWYCH


parallax background

IZAR PRODUCENT
POŁĄCZEŃ WYSOKOPRĄDOWYCH


 

Od 2000 roku dostarczamy swoim klientom doskonałej jakości nisko i wysokoprądowe połączenia elastyczne. wykonane z surowców najlepszych dostawców europejskich


Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja połączeń prądowych na potrzeby szeroko rozumianego przemysłu energetycznego

O firmie

Wiele oferowanych produktów stanowią również taśmy prądowe, doprowadzenia prądowe, kable wysokoprądowe chłodzone wodą lub powietrzem, połączenia giętkie, końcówki przyłączające i łącza. Zapewnia to swobodę wyboru rozmiarów i właściwości oferowanych produktów. Nie narażając przy tym naszych klientów na niedogodność długiego oczekiwania, zapewniamy bardzo krótkie okresy realizacji zamówień wynoszące niekiedy nawet kilka dni.
Największą jednak siłą przedsiębiorstwa pozostaje możliwość idealnego dostosowania produkowanych przyłączy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie między innymi przy produkcji generatorów prądotwórczych, czy różnego rodzaju przekaźników. Połączenia elastyczne wykonywane są głównie z taśmy i linki miedzianej E-Cu o różnych przekrojach, długościach i szerokościach, w zależności od zapotrzebowania. Przyłącza sztywne produkowane są natomiast z płaskowników z blach miedzianych beztlenowych SE-Cu jak i zwykłej miedzi E-Cu. Jakość naszych produktów została doceniona na rynku i obecnie odbiorcami są zarówno klienci krajowi jak i zagraniczni. Wykraczając poza obszar rynku europejskiego gdzie naszymi klientami są firmy między innymi z Czech, Słowacji, Niemiec czy Szwajcarii, dostarczamy nasze wyroby również do nabywców pochodzących z krajów dalekiego wschodu, głównie z mocno rozwijających się obecnie Chin.
Podczas początkowego etapu istnienia firmy całość jej działalności zlokalizowana była w Oławie. Wraz z wzmożonym zapotrzebowaniem na rynku oraz rozwojem parku maszynowego uruchomiony został nowoczesny zakład produkcyjny w Radwanicach pod Wrocławiem. Obecnie oferta firmy została wzbogacona o usługi z zakresu obróbki metali takie jak toczenie, wiercenie, frezowanie, prasowanie, spawanie itp. Wszystkich Państwa, zainteresowanych naszą ofertą produkcyjną bądź współpracą w zakresie świadczonych usług, zapraszamy do kontaktu.