SZYNY MIEDZIANE
I SZTYWNE POŁĄCZENIA


parallax background

SZYNY MIEDZIANE
I SZTYWNE POŁĄCZENIA


 

Zajmujemy się produkcją i obróbką CNC szyn miedzianych z certyfikowanego surowca Cu-ETP oraz sztywnych doprowadzeń prądowych.


Na życzenie klienta srebrzymy lub cynujemy części stykowe w profesjonalnych galwanizerniach. Produkcja jest możliwa zarówno w jednostkowych ilościach, jak i dużych partiach.

 
 

Szyny miedziane

Szyny sztywne to masywne elementy wykonane z płaskowników miedzianych o standardowej długości 4 metrów. Na życzenie klientów mogą być one dostarczone w postaci cynowanej lub srebrzonej. Istnieje również możliwość zamówienia szyn o innej długości oraz wykonania otworów, których ilość, wielkość oraz rozmieszczenie dostosowane są do indywidualnych potrzeb.
 
 

Tabela szyn miedzianych


 

Rozwiń tabelę...


UWAGA!
 

Sztywne wyprowadzenia


Masywne elementy wykonane z płaskowników, blach czy prętów miedzianych, aluminiowych lub mosiężnych. Poddane obróbce frazarsko-tokarskiej, wyginane, lutowane, wycinane laserem, wodą, czy też plazmą.


Nasze detale znajdują zastosowanie najczęściej jako elementy układów maszyn i urządzeń elektrycznych, uzupełnienie połączeń elastycznych w torach wysokoprądowych itp.

 
 

Sztywne wyprowadzenia prądowe

Poza standardowymi typami połączeń projektujemy i wykonujemy również doprowadzenia prądowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Produkcja połączeń nieelastycznych z miedzi beztlenowej SE-Cu odbywa się w małych i dużych seriach. Dzięki sporej powierzchni wyprowadzeń możliwe jest ich wyższe obciążanie w porównaniu z np. litymi szynami. W produkcie finalnym znajdują także zastosowanie gwintowane kołki wciskowe typu PEM.
Interesuje Cię informacja ws. obciążalności prądowej złącz, naszych dostawców, terminów realizacji i cen? Masz inne pytania?

Skontaktuj się z nami: